Slideland.cz
slideland
cz en de

Areal Areal

Bobovat za každého počasí a po celý rok? Jasně, jedééém směr Jižní Čechy, Lipno nad Vltavou, centrální parkoviště, 100 m pěšky a už je vidíte: dvě bobové dráhy – horskou a korytovou, vzájemně propleteny. Unikátní projekt, jediné místo v ČR, kde najdete obě dráhy pohromadě!

Na zbrusu nové horské bobové dráze si užijete jízdu tak trochu z ptačí perspektivy, zlatým hřebem jsou 2 zatáčky s téměř 360 stupni. Nová dráha je díky bezpečnostním pásům a automatickým brzdám vhodnější pro rodiny s dětmi. Původní kilometrovou korytovou bobovou dráhu ocení spíše sportovnější jezdci. Rychlost si v obou případech řídíte sami pomocí brzdy. Na start drah se dostanete pohodlně pomocí vleků.

Děti od 3 let jezdí s rodiči, od 8 let mohou samy. V celoročním rodinném areálu je také stylová dřevěná hospůdka a mnoho různých atrakcí pro děti. Celý areál je bezbariérový.

V areálu bobové dráhy je vám dále k dispozici:

Cyklista
  • stylová dřevěná hospůdka "BOBOVKA"
  • "rodinný altánek", kde můžete nakrmit nebo nakojit své děti
  • dřevěné dětské hřiště
  • pobytová louka ideální na míčové hry ( fotbálek)

Areál Bobovka patří mezi certifikované zařízení nadace Cyklisté vítáni.

Instalace FVE o výkonu 29,7 kWp v areálu společnosti LIPNO SLIDE, a.s.


Registrační číslo: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003390

Popis projektu:
Předmětem projektu je realizace fotovoltaické elektrárny (FVE) o celkovém výkonu 29,7 kWp. FVE je instalována na střeše objektu společnosti. FVE slouží pro přímou výrobu elektrické energie z energie slunečního záření. Elektrická energie, která je vyráběna FVE, je využívána v celém areálu společnosti (odběrném místě).

Cíle projektu:
Prostřednictvím projektu dochází za pomoci obnovitelných zdrojů ke snížení emisí znečišťujících látek a dále k poklesu provozních nákladů společnosti.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie – Výstavba nových fotovoltaických zdrojů; 2.3 Přechod na čistší zdroje energie.

eu


LIPNO SLIDE a.s.

Slupečná 301,
382 78 Lipno nad Vltavou


Kontakt

tel +420 602 780 726    obalka info@slideland.cz